Sukcesy Ambasadorów HLP!

Końcówka sezonu 2019 r. niezwykle owocna dla naszych zawodników!

Podczas zawodów w Poznaniu z cyklu Cavaliada nasi ambasadorzy pokazali doskonałą formę!

Jarosław Skrzyczyński razem ze swoimi końmi ukończył zawody z rewelacyjnymi wynikami:
4 miejsce w konkursie podczas CSI* Big Tour na Wild Hunter
1 miejsce w konkursie średniej rundy podczas CSI4* na Greatest
1 miejsce w finale konkursu dla młodych koni CSIYH1* na Quick Step i 5 miejsce w tym samym konkursie na Intrudio

Rewelacyjną formę zaprezentowała również Monika Grundkowska, która podczas piątkowego konkursu Big Tour LG razem z Dhaha zajęła 5 miejsce będąc jednocześnie najlepszą polską parą tego konkursu!

Były to również udane zawody dla Gosi Koszuckiej, która na koniu Ilove you du beaumont zajęła 6 miejsce w finale Big Tour CSI*!

Tydzień później nasi ambasadorzy podbijali kolejne parkury, tym razem podczas Halowego Pucharu Polski Południowej plasując się na wysokich miejscach.

Julia Jaglarz razem ze swoim koniem znanym wszystkim jako Gronek zajęła 4 miejsce w finale HPPP w kategorii Seniorów
Julia Szychowiak i Tornado ukończyli finał HPPP w kategorii Juniorów na 10 miejscu.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie! O świetną formę koni naszych ambasadorów niezmiennie dbają suplementy i kosmetyki HorseLinePRO.