Magdalena Zagrodzka

Dyplomowany fizjoterapeuta koni, ukończyła m.in. Szkołę Fizjoterapii Koni i Veterinary Fascial Manipulation „VFM by Stecco”. Jest pasjonatem swojej pracy.

Dzięki wszechstronnej edukacji na co dzień pomaga wielu koniom łącząc wiele technik fizjoterapeutycznych. Służy pomocą swoim podopiecznym i ich właścicielom w dopasowaniu siodła lub w zaplanowaniu indywidualnej diety właściwej dla konkretnego konia. Na co dzień właścicielka dwóch ukochanych kasztanów – Papirusa i Tigo P.

„Konie są moja pasja. Jestem właścicielką wspaniałego 14 letniego Papirusa oraz  7 letniego Tigo P. Kilka lat temu obserwowałam wiele różnych koni, poczynając od hipoterapeutycznych, poprzez konie w stajniach rekreacyjnych aż po konie sportowe. Zauważyłam, że często przez nieświadome, nieprzemyślane działania w pracy z koniem, można sprawić, że konie cierpią, czy odczuwają duży dyskomfort. Nierzadko może to ujść uwadze i problem pozostać niezauważony. Podjęłam wtedy decyzje o zawodowym zajęciu się fizjoterapią koni oraz profesjonalnym masażem i fizykoterapią.”

Miasto: Piaseczno / Warszawa
www.maghorses.pl

Preparaty stosowanie przez Ambasadora:

hl-msm czarci-dobre hl-boswelliaSkip to content