Marta Bednarz

fb_img_1544776591834Activae Equus Marta Bednarz – Fizjoterapeuta Koni z wykształceniem pedagogicznym (studia na kierunku Pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją), technik weterynarii, związana z hippiką od 14 lat, absolwentka Studium Fizjoterapii Zwierząt , uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i konferencji z zakresu fizjoterapii koni oraz związanych z tematyką weterynaryjną, nieustannie poszerza swoją wiedzę, poznając nowe techniki i możliwości terapii schorzeń układu ruchu u koni.
Instruktor jazdy konnej z uprawnieniami od 2011 roku, w swojej pracy z dziećmi i młodzieżą kładzie duży nacisk na użytkowanie koni zgodnie z ich biomechaniką.
Fizjoterapią koni „zaraziła się ” kiedy to jej koń potrzebował pomocy, kontakt z różnymi specjalistami otworzył drogę do poznania tej wspaniałej formy pomocy zwierzętom.

„W swojej codziennej pracy spotykam się z różnymi przypadkami – od zwykłych zabiegów profilaktycznych, przez chwilowe spadki formy koni, po poważne stany towarzyszące różnym kontuzjom. Na każdym etapie terapii ważną rolę odgrywa odpowiednia dieta i suplementacja preparatami poprawiającymi ogólny stan organizmu, wspomagającymi powrót do formy, dzięki temu rehabilitacja jest bardziej efektywna.
Lepiej zapobiegać niż leczyć- dlatego warto sięgać po odpowiednie preparaty. ”

Activae Equus fizjoterapia koni Marta Bednarz

Miasto: Lublin
strona www 


Preparaty stosowanie przez Ambasadora:

hl-boswelliah-algea hl-bglukan hl-msmSkip to content