Adam Kaźmierczak i Sonia Gaj

Utalentowani i bardzo doświadczeni zawodnicy w konkurencji skoków. Na co dzień pracują z młodymi końmi oraz z końmi swoich zawodników. Razem pomagają młodym zawodnikom rozwinąć skrzydła oraz pośredniczą w zakupie i sprzedaży świetnych skokowych koni. Adam i Sonia są autorami strony The Rising Stars przedstawiającej ich sukcesy oraz dotychczasową pracę z młodzieżą.

 

Do ich największych sukcesów należą:
Adam to zdobywca srebrnego medalu na mistrzostwach świata studentów, uczestnik Mistrzostw Europy kuców oraz medalista Mistrzostw Polski w tej samej kategorii.

Sonia w kategorii juniorów zdobyła wiele czołowych miejsc w Grand Prix oraz zakwalifikowała się do Mistrzostw Europy.

 

PRZECZYTAJ OPINIE O PRODUKTACH

U mojej kobyły już po miesiącu stosowania zauważyłam znaczącą poprawę sierści i skończył się nareszcie problem otarć, z którymi walczyłyśmy już od bardzo dawna! Dodatkowo witaminy są bardzo smaczne i konie je uwielbiają!

 

 

 

Ze względu na lokalizacje naszej stajni (Polska Południowa) zdecydowaliśmy się podawać naszym koniom sproszkowaną algę Norweską. Mimo krótkiego okresu stosowania (1 miesiąc) można zauważyć już niewielkie efekty. Nabudowanie mięśni u jednego z naszych koni przestaje być problemem.